Пошуковики приступили до пошуків секретного поїзда нацистів

0
19

Польські пошуковики підтвердили існування підземного тунелю недалеко від міста Валбжих, де, як передбачається, може бути захований секретний поїзд з нацистським золотом. Про це заявив один з дослідників Анджей Гайк, навівши в якості доказів дані георадарів.

Пошуки скарбів нацистів були відновлені 16 серпня. Роботи були розпочаті в районі 65-го кілометру залізничної гілки Вроцлав – Вальбжих. Розкопки проводяться за допомогою бульдозерів і екскаваторів. На першому етапі планується зробити кілька глибоких розкопів.

Нагадаємо, про можливе існування поїзда нацистів, в якому заховано золото, повідомили громадськості представники міністерства культури Польщі близько року тому, посилаючись на повідомлення двох розвідувачів, яким про поїзді нібито розповів один з учасників тих подій. Згідно його розповіддю, поїзд був загнаний в тунель між Вроцлавом і Вальбжихом в 1945 році при підході Червоної армії. Склад міг досягати в довжину близько 150 метрів. На ньому були артилерійські знаряддя. Передбачається, що поїзд міг перевозити золото в злитках, а також інші дорогоцінні метали. Згідно з повідомленнями очевидців, потяг відправився з Вроцлава в бік Валбжиха, проте до місця призначення він так і не прибув.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here