Саме велике повітряне судно викотили з ангара

0
72

Найбільша в світі повітряне судно викотили з ангара в британському місті Кардингтон, графство Бедфордшир. Створення апарату обійшлося в 25 млн. фунтів стерлінгів, а його будівництво затяглося на 10 років.

Гібридний дирижабль має довжину 92 м. Його ширина становить 43 м, а висота – 26 м. Обсяг повітряного судна сягає 38 тис. куб. м. Дирижабль має резервуар об’ємом 28 тис. куб. м, заповнений гелієм.

Спочатку апарат розроблявся для американських військових, проте ті відмовилися від проекту в 2012 році. У підсумку проектом зацікавилася компанія, яка спеціалізується на перевезеннях вантажів по повітрю. Повітряне судно спочатку називалося Airlander 10, проте в квітні цього року воно отримало ще одну назву – Martha Gwyn на честь дружини президента компанії Hybrid Air Vehicles.

Airlander 10

Апарат без пасажирів може управлятися дистанційно протягом трьох тижнів. Передбачається, що дирижабль здійснить свій перший політ пізніше в серпні цього року. Під час випробувань він повинен буде піднятися на висоту 1,2 тис. м і розвинути швидкість 74 км/ч.

Airlander 10 має чотири восьмицилиндровых четырехлитровых турбодизельних двигуна потужністю 325 л. с. кожен. Вони дозволяють апарату розвивати швидкість 148 км/ч. Повідомляється, що гібридний дирижабль буде витрачати на 60% менше палива в порівнянні з літаками. Airlander 10 зможе перевозити 48 пасажирів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here