Samsung анонсував два S-DMB-телефону: нові подробиці

0
11

Компанія Samsung Electronics почала продажі четвертої моделі телефону з функцією прийому супутникового телебачення формату DMB і анонсувала появу до Нового року ще одного S-DMB-апарату.

Модель SCH-B250, призначена для мереж CDMA, поповнила лінійку з трьох раніше випущених телефонів — B100, B130 і B200. Дизайн нового телефону зберігає стиль попередніх апаратів — це розкладачка з екраном 240х320 пікселів, який може повертатися в горизонтальне положення для більш зручного перегляду телепередач. Крім того, порівняно з попередніми моделями, у B250 значно розширена функціональність, а розміри стали менше, і тепер це найменший з телефонів Samsung, приймає телепередачі у форматі DMB.

B250 дозволяє розмовляти або приймати SMS, не перериваючи перегляду телепередач (до речі, самі передачі можна перенаправити на звичайний телевізор через ТВ-вихід), переглядати документи Microsoft Office і PDF підтримує відео за запитом (Video On Demand) і мобільний банкінг (Mobile banking). Керувати деякими функціями, такими, наприклад, як відтворення MP3-файлів, можна з допомогою кнопок, винесених на зовнішню панель, не розкриваючи самого телефону. До 2-мегапіксельною камері додається вдосконалена програма для фоторедагування, з допомогою якої можна змінювати вирази облич на отриманих знімках, наприклад, перетворити серйозне обличчя усміхнене.

В кінці жовтня на виставці KES 2005 компанія Samsung Electronics анонсувала для корейського ринку ще один S-DMB-телефон — модель SPH-B2300. Крім прийому супутникового мовлення він підтримує технологію BIFS (Binary Format for Scene) для інтерактивного перегляду телепередач, також обладнаний дисплеєм з роздільною здатністю QVGA (240х320), MP3-плеєром, 2-мегапіксельною камерою, ТБ-виходом, ІЧ-портом, підтримує VOD і технологію Pictbridge. Однак конструкція використовується інша — це стильний слайдер з поворотом екрану на 90 градусів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here