Samsung анонсував двоядерні ноутбуки

0
49

Samsung Electronics приступив до випуску двоядерних ноутбуків — X60 і R65, побудованих на базі мобільної технології нового покоління — Intel Centrino Duo для мобільних ПК (раніше відомої під кодовою назвою Napa).


Samsung анонсував двоядерні ноутбуки
Samsung анонсировал двуядерные ноутбуки
Samsung анонсував двоядерні ноутбуки

Нові ноутбуки Samsung, логічно продовжують серії X (eXcellent) і R (Right product for Right customer), включають виготовлений по-новітній 65-нанометровій виробничої технології двоядерний процесор Intel Core Duo (раніше відомий під кодовою назвою Yonah) і набір мікросхем сімейства Intel 945 Express для мобільних ПR (кодове ім’я— Calistoga) з двоканальної оперативної пам’яті DDR2, що працює на частоті до 667 МГц. крім того, в склад платформи Intel Centrino Duo входить більш компактний бездротової мережевий адаптер Intel PRO/Wireless 3945ABG (Golan) на шині PCI-Express, забезпечує збільшення продуктивності стандартних мереж Wi-Fi і надає нові функції для ефективного і безпечного бездротового підключення. Також передбачена підтримка бездротового інтерфейсу Bluetooth 2.0+EDR, розширює гнучкість застосування цих комп’ютерів в дорозі і взаємодії з іншими мобільними пристроями.

Ноутбук X60 з 15,4-дюймовим широкоформатним дисплеєм і вологозахищеній сріблястою клавіатурою адресований професійним користувачам. При стандартної ємності акумуляторної батареї 57,7 Втч, що забезпечує до восьми годин автономної роботи, товщина цієї моделі складає всього 23,9 мм, а вага — лише 2,4 кг. Масив мікрофонів на передній панелі комп’ютера забезпечує високоякісне всеспрямоване розпізнавання голосу в галасливих умовах при проведенні відеоконференцій для Інтернет-телефонії. У X60 вперше серед ноутбуків вбудований адаптер Gigabit LAN на шині PCI-Express, що гарантує — на відміну від PCI-пристроїв попереднього покоління — стабільне високошвидкісне підключення до мережі. “ункциональность моделі X60 може бути названа вичерпної завдяки універсальному слоту для карт флеш-пам’яті, приводу DVD/RW Dual Layer і роз’єму для док-станції X-Dock.
Мобільний ПК R65 спроектований з таким розрахунком, щоб стати універсальним домашнім мультимедіа-центром. У число інтерфейсів входять інфрачервоний порт, S/PDIF, “В-вихід; слоти розширення — PC Card Type II, Express Card, X-Dock. В доповнення до основного функціоналу платформи Intel Centrino Duo графічні можливості цієї моделі в залежності від конфігурації можуть бути розширені за допомогою відеоприскорювача Nvidia GeForce Go 7400 на шині PCI-Express х16.
Моделі X60 і R65 з інтегрованим адаптером Intel Graphics Media Accelerator 950 мають поліпшену підтримку тривимірної графіки і демонструють продуктивність вдвічі вище в порівнянні з рішеннями попередніх поколінь. Технологія Intel High Definition Audio забезпечує 7.1-канальне відтворення звуку Dolby Digital, користувачі можуть зануритися в світ музики, ігор і фільмів з високою якістю зображення і звуку, перебуваючи в машині, в кафе або в літаку. —система AVS Now Embedded, реалізована як частина Windows XP, підтримує безліч медіаформатів, проста і зручна в управлінні завдяки доданому пульта дистанційного керування і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Ексклюзивна система поліпшення зображення Samsung Digital Natural Image Enhancement (DNIE) забезпечує високу якість зображення на РК-дисплеях SuperClear в мультимедіа-режимах.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here