Samsung оголосив про випуск ноутбуків з Intel Centrino Duo

0
67

Samsung Electronics випустив лінійку ноутбуків X60, R65, P50, Р60, побудованих на базі мобільної технології нового покоління — Intel Centrino Duo для мобільних ПК (раніше відомої під кодовою назвою Napa).


Samsung оголосив про випуск ноутбуків з Intel Centrino Duo
Samsung объявил о выпуске ноутбуков с Intel Centrino Duo
Samsung оголосив про випуск ноутбуків з Intel Centrino Duo

Нові ноутбуки Samsung, продовжують серії X (eXcellent), R (Right product for Right customer) і P (Professional), включають виготовлений за новітньою 65-нанометровій виробничої технології двоядерний процесор Intel Core Duo (раніше відомий під кодовою назвою Yonah) і набір мікросхем сімейства Intel 945 Express для мобільних ПК (кодове ім’я — Calistoga) з двоканальної оперативної пам’яті DDR2, що працює на частоті до 667 МГц. Крім того, в склад платформи Intel Centrino Duo входить більш компактний бездротової мережевий адаптер Intel PRO/Wireless 3945ABG (Golan) на шині PCI-Express, забезпечує збільшення продуктивності стандартних мереж Wi-Fi і надає нові функції для ефективного і безпечного бездротового підключення. У всіх чотирьох ноутбуках також передбачена підтримка бездротового інтерфейсу Bluetooth 2.0+EDR, розширює гнучкість застосування цих комп’ютерів в дорозі і взаємодії з іншими мобільними пристроями.

Samsung объявил о выпуске ноутбуков с Intel Centrino Duo
Samsung оголосив про випуск ноутбуків з Intel Centrino Duo

Ноутбук X60 з 15,4-дюймовим широкоформатним дисплеєм і унікальною вологозахищеній сріблястою клавіатурою адресований вимогливим професійним користувачам. При стандартної ємності акумуляторної батареї 57,7 Втч, що забезпечує до восьми годин автономної роботи, товщина цієї моделі складає всього 23,9 мм, а вага — лише 2,4 кг. Масив мікрофонів на передній панелі комп’ютера забезпечує високоякісне всеспрямоване розпізнавання голосу в галасливих умовах при проведенні відеоконференцій для Інтернет-телефонії. У X60 вперше серед ноутбуків вбудований адаптер Gigabit LAN на шині PCI-Express, що гарантує — на відміну від PCI-пристроїв попереднього покоління — стабільне високошвидкісне підключення до мережі. Функціональність моделі X60 може бути названа вичерпної завдяки універсальному слоту для карт флеш-пам’яті, приводу DVD/RW Dual Layer і роз’єму для док-станції X-Dock.

Мобільний ПК R65 спроектований з таким розрахунком, щоб стати універсальним домашнім мультимедіа-центром. У число інтерфейсів входять інфрачервоний порт, S/PDIF, ТБ-вихід; слоти розширення — PC Card Type II, Express Card, X-Dock. В доповнення до основного функціоналу платформи Intel Centrino Duo графічні можливості цієї моделі в залежності від конфігурації можуть бути розширені за допомогою відеоприскорювача Nvidia GeForce Go 7400 на шині PCI-Express х16.

Моделі X60 і R65 з інтегрованим адаптером Intel Graphics Media Accelerator 950 мають поліпшену підтримку тривимірної графіки і демонструють продуктивність вдвічі вище в порівнянні з рішеннями попередніх поколінь. Технологія Intel High Definition Audio забезпечує 7.1-канальне відтворення звуку Dolby Digital, користувачі можуть зануритися в світ музики, ігор і фільмів з високою якістю зображення і звуку, перебуваючи в машині, в кафе або в літаку. Система AVS Now Embedded, реалізована як частина Windows XP, підтримує безліч медіаформатів, проста і зручна в управлінні завдяки доданому пульта дистанційного керування і інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу.

Ноутбуки бізнес-класу на новій платформі представлені в двох варіантах — модель P50 зі стандартним співвідношенням сторін екрану 4:3 і широкоекранна Р60 з співвідношенням сторін екрану 16:10. Строгі і елегантні, ці надійні машини виконані в ударостійких, не схильних до подряпин корпусах з широким застосуванням магнієвих сплавів. Мобільні ПК бізнес-класу P50 і Р60 підтримують IP-телефонію, IP-відеозв’язок, а також інноваційні технології Intel Active Management Technology і Intel Virtualization Technology, поліпшують керованість і безпеку комп’ютерів.

Завдяки новим компонентам середнє енергоспоживання платформи зменшилася на 1,2 Вт порівняно з рішеннями попередніх поколінь, і компанія Samsung Electronics, яка має у своєму портфоліо унікальні надтонкі мобільні ПК Q30/Q35, в самому найближчому майбутньому представить реалізацію технології Intel Centrino Duo в ноутбуках серії Q (Quintessence) і M (Multimedia). Моделі X60, R65, P50 і Р60 будуть доступні російським покупцям починаючи з березня.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here