Samsung поповнила лінійку ЕПТ-телевізорів

0
42

Компанія Samsung Electronics розширила лінійку ЕПТ-телевізорів SlimFit новою моделлю CS-21Z30 ZQQ, що має діагональ 21 дюйм. Постачання телевізорів SlimFit почалися в середині минулого року, і ці високотехнологічні апарати, відкрили друге дихання кінескопів, електронно-променевих трубок, користуються на ринку величезним попитом. Так, за даними агентства GFK, модель Samsung SlimFit WS-32Z30 HEQ вийшла на перше місце з продажу в Росії у своєму сегменті і вивела Samsung в лідери з продажу 32-дюймових кінескопних телевізорів на російському ринку в жовтні—листопаді 2005 року.


Samsung поповнила лінійку ЕПТ-телевізорів

Як і попередні моделі SlimFit, нова CS-21Z30 поєднує в собі переваги кінескопних і плоскопанельних телевізорів. У ній використовується кінескоп Samsung Vixlim, відрізняється малою глибиною. Так, якщо більшість апаратів з такою діагоналлю має глибину близько 500 мм, то у 21-дюймової новинки вона складає всього 399 мм. Технологія нанопигментного покриття випромінюючого шару нового кінескопа забезпечує більш високу, ніж у попередніх поколінь ЕПТ, концентрацію частинок люмінофора у випромінюючої поверхні, що покращує передачу кольору, яскравість і чіткість зображення. Тоноване скло, на відміну від технологій з плівковим покриттям, що гарантує високу контрастність навіть при яскравому кімнатному освітленні і механічну стійкість поверхні. До того ж кінескоп демонструє високу яскравість – 850 кд/кв. м і безпрецедентний рівень контрастності — 5000:1. Застосування динамічної фокусування і високочастотної відхиляючої системи забезпечує точне зведення променів навіть на периферії екрана.

Високій якості зображення сприяють системи шумозаглушення, автоматичної корекції балансу білого і, що головне, унікальний підсилювач слабкого сигналу, розроблений спеціально для вітчизняних споживачів. Щоб гарантувати впевнений прийом телепередач, підсилювач слабкого сигналу, запатентований Samsung Electronics (патент США №5638141), забезпечує 16-кратне посилення в діапазоні частот, що охоплює всі ефірні канали (50-800 МГц). Відмінність нової версії LNA Plus полягає в тому, що підсилювач слабкого сигналу і система цифрового шумозаглушення активуються разом, а не окремо, як у попередніх моделях.

Незважаючи на відносно невеликі розміри екрану (51 см по діагоналі), звукова система телевізора SlimFit CS-21Z30 ZQQ, обладнана новітньою функцією Turbo Plus Sound, забезпечує високу якість звучання завдяки посилення низьких частот і забезпечуючи якість звуку, порівнянне з якістю куди більш масивних і дорогих систем. Потужність акустичної системи — 2х10 Вт.

До числа додаткових переваг слід віднести систему автоматичної настройки, вирівнює перепади гучності на різних каналах до бажаного рівня, заздалегідь встановленого користувачем. Підвищує комфортність користування і те, що гнізда підключення аудіо, відео і навушників виведені на бічну панель. Ззаду передбачено два роз’єми SCART.

Є також такі функції, як автоматичне включення і виключення телевізора по таймеру, телетекст вимкнення відсутність глядача, функція захисту від перепадів напруги від 160 до 300 Ст.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here