Samsung представила нову серію РК-моніторів R7

0
55

Компанія Samsung Electronics представила серію РК-телевізорів R7.
На передній панелі телевізора немає жодної зайвої деталі, кнопки управління винесені на бічні сторони. Від виду непривабливих решіток динаміків вдалося позбутися завдяки прихованим плоским гучномовців, встановлених на глибині трохи нижче екрану і забезпечує відтворення живого звуку.


Samsung представила нову серію РК-моніторів R7

РК-панелі сьомого покоління, виготовлені за фірмовою технологією PVA на новому спільному підприємстві Samsung і Sony (S-LCD) в Кореї, забезпечують підтримку відео високої чіткості (HD-Ready), реалістичну передачу кольору до 12,8 млрд. відтінків при перегляді практично під будь-яким кутом з динамічною контрастністю 5000:1, а також надзвичайно малий час відгуку — 8 мілісекунд. “Технологія DNIe (Digital Natural Image engine) пропонує глядачеві чисте зображення з будь-якого джерела сигналу.

Крім того, у співпраці з компанією Microsoft розроблений спеціальний режим (Game Mode), оптимізований для перегляду і прослуховування ігрового (додатково зменшується час відгуку) або розважального контенту, наприклад, з персонального комп’ютера. Телевізори будуть випущені різних розміром – з діагоналями 40, 37, 32, 26, 23 дюймів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here