Samsung представила ЖК-монітор з роздільною здатністю 1600х1200 пікселів

0
103

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку новий багатофункціональний 20,1-дюймовий монітор премімум класу SyncMaster 204Ts з фірмовою PVA-матрицею високої роздільної здатності.

Дозвіл UXGA — 1600х1200 пікселів — вважається оптимальним для діагоналлю 20 дюймів. РК-матриця, виготовлений за фірмовою технологією PVA, забезпечує широкі кути огляду (170°/170°, без інверсії зображення при погляді знизу і фіолетовою засвічення при огляді по діагоналі), професійно точну передачу кольору і завдяки застосуванню технології MagicSpeed з алгоритмом RTA (Response Time Accelerator) працює з часом відгуку не вище 16 мс при перемиканні «з сірого на сірий». Функція MagicBright, що оперує яскравістю і контрастністю в діапазоні 250 кд/кв. м і 700:1 відповідно, а також трьома передустановками гами, що дозволяє підібрати оптимальний режим відображення інформації як для CAD/CAM-додатків, фото – і видеоредактирования, так і для домашніх розваг. Будь-який параметр або режим SyncMaster 204Ts можна налаштувати через фірмовий інтерфейс утиліти MagicTune з допомогою миші, не вдаючись до звичайних кнопок і екранному меню.

SyncMaster 204Ts підключається до комп’ютера по аналоговому або цифровому інтерфейсу. Крім того, можливо безпосереднє підключення до монітора зовнішніх пристроїв, таких як DVD-плеєр, через S-video або композитний вхід. Підтримуються режими PIP (Picture In Picture) і PBP (Picture By Picture), що дозволяє одночасно бачити на екрані картинки з різних джерел. Якщо джерело зображення недосконалий, виправити ситуацію допоможе функція MagicColor, адаптивно подстраивающая колірні відтінки, насиченість і контрастність.

Оригінальна конструкція підставки дає користувачеві свободу регулювання положення екрану. Зокрема, можна підняти панель по вертикалі на 100 мм або перевести її портретний режим — функція MagicRotation автоматично поверне зображення. Дизайн корпусу з вузькою рамкою передній панелі підходить роботи одночасно з декількома моніторами встановленими поруч.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here