Samsung представив DLP-телевізор з діагоналлю рекордної

0
70

Компанія Samsung Electronics представила на російському ринку новий DLP-телевізор серії L6 з рекордною діагоналлю екрана 67 дюймів, що поєднує передові відеотехнології Samsung, унікальні микрозеркальные розробки Texas Intruments і легендарну оптику Carl Zeiss.


Samsung представив DLP-телевізор з діагоналлю рекордної

У моделі SP-67L6HXR використовується новітній DMD-чіп Texas Instruments шостого покоління (HD4): він удвічі перевершує попередні рішення за швидкістю перемикання і забезпечує дозвіл 1280x720p, що повністю відповідає стандартам телебачення високої чіткості (HDTV). У проекційному тракті Samsung Smooth Picture використовується семисегментное колірне колесо, яке обертається у повітряному підшипнику зі швидкістю 10800 про./мін., а також високоточна оптична система, розроблена спільно з легендарної німецької фірмою Carl Zeiss, — це гарантує відсутність геометричних спотворень і хроматичних аберацій, точну передачу кольору і абсолютно слитную структуру зображення, без пикселизации, властивої конкуруючих технологій із зростанням діагоналі екрану. При яскравість 550 кд/кв. м телевізор SP-67L6HXR забезпечує безпрецедентну для своєї діагоналі контрастність 2500:1.

Будь-вхідний сигнал, у тому числі 1080i, без втрат перетворюється в прогресивну розгортку 720p, при цьому артефакти кодування відео в формат DVD ефективно усуваються за допомогою алгоритму компанії Genesis. Яким би не був вхідний сигнал, система DNIe третього покоління допоможе додатково оптимізувати контрастність, різкість, насиченість і гаму зображення у відповідності з особистими перевагами глядача. Для підвищення якості прийому ефірних сигналів передбачений підсилювач слабкого телесигналу, є такі корисні функції, як картинка в картинці, два телетюнера, телетекст, стопкадр і ряд інших.

Як і інші телевізори серії L6, новий 67-дюймовий гігант підтримує прийом телепередач зі стереозвуком за стандартом NICAM/A2 і має еквалайзер. Незважаючи на те, що головне призначення проекційних телевізорів серії L6 — працювати в складі домашнього кінотеатру, передбачена і власна система об’ємного звуку TruSurround XT. Вихідна потужність вбудованої акустичної системи — 15 Вт на канал.
Для підключення до елементів домашнього театру передбачений вичерпний набір інтерфейсів, включаючи композитний НЧ-вхід/вихід, компонентний відеовхід, три роз’єми SCART і вхід S-Video на фронтальній панелі. Цифровий відеовхід HDMI забезпечує відсутність втрат якості відео – та аудіосигналу і зручне підключення джерел цифрового відеосигналу. Для виводу зображення з комп’ютера передбачений і стандартний інтерфейс D-Sub (15 pin).

Енергоспоживання SP-67L6HXR складає всього 200 Вт. Габарити моделі: 1584х502х1144,5 мм, вага — 49,8 кг
Новий телевізор надійде в продаж у січні 2006 року, орієнтовна роздрібна ціна — $4500.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here