Samsung взяла планку 2 мс

0
69

Компанія Samsung Electronics випустила серію РК-моніторів SyncMaster 740Bf і 940Bf, мають час відгуку 2 мс.
Нові монітори Samsung практично повністю позбавлені від ефекту змазування рухомих об’єктів, що довгий час було одним з головних недоліків РК-матриць.


Samsung взяла планку 2 мс
Samsung взяла планку 2 мс
Samsung взяла планку 2 мс

На початку 2005 року компанія вперше представила монітори з технологією MagicSpeed, забезпечила час відгуку 8 мс, а в червні поліпшила цей показник до 4 мс. До початку 2006 року завдяки застосуванню спеціального керуючого чіпа RTA (Response Time Accelerator) і фірмового алгоритму, що перемикає РК-комірки адаптивно, з різним прискоренням в залежності від нахилу рідких кристалів і прикладеної напруги, інженерам Samsung вдалося довести середній час переходу між проміжними рівнями прозорості (Gray to Gray) до двох мілісекунд у всьому діапазоні яскравостей і без артефактів перерегулювання, властивих недосконалим алгоритмами на зображеннях з невисокою динамікою.

Моделі SyncMaster 740Bf і 940Bf при вирішенні SXGA (1280х1024) мають діагональ 17 і 19 дюймів відповідно. Дизайн цих моніторів функціональний: вузька рамка (13-14 мм), регульована по висоті стійка, можливість обертання в площині стола на 360 градусів. Яскравість — 300 кд/кв.м, контрастність — 700:1. Кути огляду по горизонталі і вертикалі складають 160°. Для підключення до комп’ютера використовується аналоговий або цифровий інтерфейс. Фамільна риса сучасного модельного ряду — фірмові функції і технології управління, такі, як MagicBright II (завдяки трьом передустановок гами дозволяє підібрати оптимальний режим відображення для фото/видеоредактирования або домашніх розваг), MagicTune (будь-який параметр або режим можна налаштувати за допомогою миші, не вдаючись до звичайних кнопок і екранному меню), MagicZone і MagicColor.
Нові моделі з’являться на полицях російських магазинів на початку березня.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here