Sony Ericsson поповнила лінійку своїх телефонів Walkman

0
107

Sony Ericsson розширив портфоліо музичних телефонів Walkman, представляючи W300 – четырехдиапазонную «розкладачку» з підтримкою сервісів EDGE. Поряд з музичним функціоналом, цей апарат оснащений вбудованою VGA-камерою і відрізняється компактним дизайном.


Sony Ericsson поповнила лінійку своїх телефонів Walkman

З урахуванням цієї новинки лінійка музичних телефонів Sony Ericsson складається із 7 моделей. Асортимент Walkman-апаратів включає як high-end UMTS-моделі для користувачів, яким необхідна можливість завантаження інформації в режимі прямої передачі, високошвидкісна електронна пошта, доступ в Інтернет, так і апарати, орієнтовані на менш просунутих користувачів, яким потрібні звичайні музичні можливості, наприклад, моделі W600 і W800.

Walkman-апарат W300 з підтримкою форматів MP3 і AAC забезпечує тривалу роботу – до 30 годин прослуховування музики. Можливості плеєра розширені спеціальними музичними клавішами, функцією випадкового вибору та режимом flight mode. Також телефон оснащений вбудованим FM-радіо з підтримкою RDS. У комплект постачання входить ПО Disc2 phone, яке забезпечує легкий перенесення музичних дисків з ПК в пам’ять телефону.

W300 поставляється з стереогарнітура, USB-кабелем, ПО для роботи з музичними файлами і картою пам’яті Memory Stick Micro (M2) на 256 МБ, апарат також сумісний з картами пам’яті об’ємом до 1 ГБ.

На додаток до музичних можливостей, W300 забезпечує роботу з зображеннями – за допомогою вбудованої VGA-камери з 4х цифровим збільшенням користувач може створювати і переглядати фотографії та відеокліпи. TFT-дисплей підтримує 262 тис. кольорів.

Монохромний дисплей діаметром 1 дюйм на зовнішній панелі телефону дозволяє переглядати інформацію про виклики і медіаплеєрі, не відкриваючи апарат.

W300 підтримує сервіси EDGE класу 10 для оперативної і простої передачі даних і доступу в Інтернет. Також телефон оснащений Bluetooth.

W300 буде поставлятися в наступних колірних рішеннях: іскристий білий (Shimmering White) і похмуро-чорний (Black Shadow). Модель надійде в продаж у 2 кварталі 2006 р.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here