Sony VGX-XL100: перша Vaio-система з виходами HDMI

0
116

Об’єднання ПК і домашніх розваг може стати гарячою темою, як було продемонстровано на CES 2006. Новий Vaio VGX-XL100 від Sony, наступний еволюційний виток після Sony XL1, ідеально підходить для використання з HDTV. Простота установки, повноцінна підтримка DSD HD audio і video, мінімум проводів і бездротова клавіатура з вбудованим тачпадом – ось перші впадають в очі його характеристики.


Sony VGX-XL100: перша Vaio-система з виходами HDMI

Сам XL100 виконаний в стильному чорному або сріблястому корпусі, що підходить під будь-який інтер’єр. Це перша Vaio-система з виходами DMI (High Definition Multimedia Interface) і Component. Крім бездротової клавіатури, в стандартному наборі система оснащена блоком дистанційного керування. XL100 дає можливість приймати і переглядати як цифровий, так і аналоговий телесигнал.
Потужний процесор Intel Pentium D Processor 920 і графічний адаптер Nvidia Geforce 6600 з 128 МБ пам’яті дозволяють запускати сучасні вимогливі до ресурсів ігри, а вінчестер 250 ГБ – зберігати масу медіаданих для використання систему як відеомагнітофона, музичного центру або DVD-плеєра. До того ж розробники стверджують, що XL100 практично безшумний в роботі.
Система сумісна з Microsoft Windows XP Media Center Edition для швидкого доступу до медіа-даних, а також підтримує спеціальний графічний інтерфейс Vaio Information Flow для роботи на відстані від екрану. Крім того, підтримується і новітня технологія Intel Viiv, що допомагає користувачам управляти і спільно використовувати домашній цифровий розважальний контент. За словами директора з маркетингу Digital Home відділення Intel в країнах Європи, Середньої Азії та Африки Герберта Вебера, XL100 на базі Viiv стане інструментом для додання нових можливостей домашнім цифровим розвагам.
Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here