SpaceX відправить на Марс міжпланетні транспортні системи

0
68

Засновник компанії SpaceX Ілон Маск на Міжнародному конгресі з аеронавтики розкрив деталі проекту відправити астронавтів на Марс. За словами Маска, SpaceX планує запустити багаторазову ракету з космічним кораблем, який спочатку буде виведений на орбіту Землі. Після трьох-п’яти додаткових запусків ракет з паливом для корабля і заправки апарат Interplanetary Transport System попрямує до Червоної планети.


Корабель буде запущений зі знаменитою стартового майданчика LC-39 на космодромі Кеннеді

Як заявив Маск, основна проблема колонізації Марса – висока вартість місії. Маск вважає, що SpaceX завдяки багаторазовим східцях і новим технічним рішенням вдасться знизити витрати в рази. За словами Маска, якщо зараз для того, щоб відправити одну людину на Марс, потрібно 10 млрд. доларів, то розробки SpaceX знизять вартість запуску до середньої вартості одного житлового будинку в США – 200 тис. доларів. Як повідомив Маск, подорож до Марса буде тривати близько 80 днів, у більш віддаленій перспективі – 30 днів. Корабель, який зможе вмістити до 100 чоловік, буде оснащений новими двигунами Raptor. Нещодавно компанія провела випробування цього двигуна.

Бак для космического корабля
Бак для космічного корабля

Космічні кораблі, які полетять на Марс, в SpaceX також планують зробити багаторазовими. За задумом спеціалістів компанії, на Марсі має бути створена база з запасом палива, частина якого планується виробляти на Червоній планеті.

Заправка космического корабля
Заправка космічного корабля

Маск вважає, що в майбутньому між Марсом і Землею буде літати не один корабель, а тисяча таких кораблів.

Маск пропонує заснувати на Марсі місто, яке зможе забезпечувати себе всім необхідним. Крім того, на думку Маска, космічний корабель ITS можна буде використовувати для колонізації одного із супутників Юпітера.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here