Створена биоразлагаемая упаковка з молока

0
73

Американські вчені розробили упаковку для продуктів на основі білка молока, яку можна вживати в їжу. Нова плівка биоразглагаемая, вона не забруднює навколишнє середовище на відміну від пластикової. Крім того, така упаковка не виділяє шкідливих речовин, повідомляє сайт Американського хімічного товариства.

Плівка на основі казеїну перешкоджає проникненню кисню, що дозволяє довше зберігати продукти. Вона пропускає в 500 разів менше кисню порівняно з пластиковою упаковкою.

В даний час виробники іноді використовують біорозкладана упаковку на основі крохмалю, проте вона дуже пориста і не затримує кисень.

Для того, щоб плівка з казеїну швидко не розчинялася у воді, дослідники додали до складу цитрусовий пектин. Це дозволило отримати більш довговічну і міцну упаковку, яка витримувала велику вологість і високі температури.

Нова плівка нагадує звичайну, проте вона погано розтягується. Сама упаковка несмачна, але в неї можна додавати ароматизатори.

Покриття з казеїну, можна наносити у вигляді спрею прямо на продукти, наприклад пластівці.

Новою упаковкою вже зацікавилася невелика компанія з Техасу, яка має намір налагодити виробництво такої плівки. За словами дослідників, упаковка на основі казеїну з’явиться на прилавках вже протягом 3 років.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here