Татуювання дозволять керувати смартфоном

0
149

Дослідники з Массачусетського технологічного інституту спільно з колегами з Microsoft Research створили тимчасові татуювання, які можна використовувати для управління смартфоном і іншої портативної техніки. Татуювання можуть також змінювати свій колір. Крім того, вони можуть передавати дані, використовуючи технологію бездротового зв’язку NFC.

Татуювання створені з тонких, що проводять струм, золотих листів. Вони прикріплюються до шкіри так само, як звичайні тимчасові тату: спочатку лист на паперовій підкладці прикладається до тіла, після чого паперова основа видаляється. Тату можна забрати в будь-який час. Оскільки тату створена із золота, вона не завдає шкоди шкірі. Дослідники назвали технологію DuoSkin.

DuoSkin може замінити тачпад і традиційні кнопки. Тату, наприклад, дозволяє регулювати гучність музики, що відтворюється смартфоном.

Якщо подібні татуювання забезпечити мініатюрними тонкими нагрівальними елементами і покрити їх змінюють свій колір при нагріванні матеріалами, то DuoSkin можна використовувати в якості дисплея або індикатора, що показує температуру тіла користувача або його настрій. Для тих, хто захоче перетворити DuoSkin у прикраса, розробники запропонували вбудувати в татуювання світлодіоди.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here