Thrustmaster випустила аудіо для Sony Playstation Portable

0
76

Компанія Thrustmaster анонсував появу в роздрібному продажі в середині березня 2006 нової продукції: аксесуарів для приставки Sony Playstation Portable. Розробник представить дві портативні аудіо системи, які відкривають додаткові можливості при використанні PSP – 2 in 1 Sound System Power&Sound Station.


Thrustmaster випустила аудіо для Sony Playstation Portable
Thrustmaster выпустила аудиоустройства для Sony Playstation Portable
Thrustmaster випустила аудіо для Sony Playstation Portable

З допомогою двох знімних двосмугових динаміків акустична система 2 in 1 Sound System, в комплект якої входить док-станція і три акумулятора, перетворює PSP в міні домашній кінотеатр. Крім того, пристрій дає можливість підключення до девайсу Sony інших цифрових пристроїв – наприклад, MP3-плеєра.

Акумулятори дозволяють заряджатися пристрій безпосередньо від PSP через адаптер або автономно, від власних акумуляторів (при цьому акумулятори заряджаються від адаптера живлення PSP при кожному підключенні). Система має індикатор рівня заряду і кнопку перемикання on/off. Вхідний в комплект чохол робить продукт зручний в перенесенні.

Power&Sound Station з комплектом навушників являє собою портативну док-станцію з двома вбудованими динаміками, які підсилюють звучання приставки PSP. Примітно, що пристрій можна використовувати не тільки як колонки для прослуховування музики, але і в якості зарядного пристрою для PSP. Підзарядка здійснюється через USB-кабель від комп’ютера або в автомобілі від 12-вольтової розетки (провід та спеціальний перехідник йдуть в комплекті, а з режиму програвання в режим зарядки пристрій переводить ручний перемикач). Синє підсвічування робить дизайн аудіо більш привабливим.

За даними ексклюзивного дистриб’ютора «Алион», в роздрібний продаж новинки надійдуть за орієнтовною вартістю $29. для 2-in-1 Sound System і $20 для 2-in-1 Sound System.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here