У Азорських островів знайдено німецька підводний човен

0
86

Дослідники виявили німецький підводний човен U-581, яка затонула неподалік від Азорських островів в лютому 1942 року. Підводний човен розламалася на дві частини. Вона була знайдена на глибині близько 900 метрів фахівцями з німецької організації Rebikoff-Niggeler Foundation у вересні минулого року, повідомляє Gizmodo.

Інформація про знахідку не оприлюднювалися до точної ідентифікації субмарини. За допомогою підводного апарату LULA 1000 вдалося зробити фотографії високої роздільної здатності з місця аварії субмарини.

U-581

Підводний човен U-581 була того ж типу VIIC, що і відома U-96, про яку був знятий фільм «Човен» 1981 року.

U-581

Всього з 1940 по 1945 рр. було вироблено понад 560 підводних човнів цього типу. U-581 за час своєї служби, яка тривала менше року, брала участь у двох операціях, потопивши одне судно, ймовірно, HMS Rosemond.

1 лютого 1942 U-581 і ще одна німецька підводний човен отримали завдання знищити британський транспорт «Замок Ллангиби» (Llangibby Castle). Однак субмарина була помічена есмінцем «Весткотт» (Westcott), який скинув глибинну бомбу. Боба пошкодила U-581 недалеко від острова Піку. Командир німецької підводного човна, побоюючись потрапляння корабля в руки англійців, наказав екіпажу залишити субмарину і затопити її.

U-581

З 46 членів екіпажу загинули чотири вибух глибинної бомби. Сорок один чоловік були взяті в полон. Одному офіцеру Вальтеру Ситеку вдалося врятуватися. Він проплив близько 6 км до берега, іспанські влади пізніше відправили його до Німеччини, де він пережив війну.

U-581

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here