У Росії створять робота для імітації підводних човнів

0
85

В ЦКБ “Рубін” представили концепт-проект морського роботизованого комплексу «Сурогат» для ВМФ РФ. Він зможе імітувати як неатомную, так і атомний підводний човен, а також вести картографування місцевості і розвідку, повідомляє ТК «Зірка».


підводний човен «Сурогат» / ЦКБ “Рубін”

«Сурогат» можна буде використовувати як для протичовнових навчань, так і для випробувань гідроакустичних комплексів, торпед та інших зразків зброї і засобів виявлення підводних човнів.

подводная лодка «Суррогат» / ЦКБ
підводний човен «Сурогат» / ЦКБ “Рубін”

Нежила підводний човен має водотоннажність близько 40 тонн, дальність плавання до 600 миль при швидкості 5 вузлів. Максимальна швидкість становить 24 вузла. Робот дозволить забезпечити навчання тривалістю до 15-16 годин. Підводний човен має довжину 17 метрів, може нести буксирувані антени, що дозволяє реалістично відтворювати фізичні поля підводного човна умовного супротивника. Крім того, конструкція робота є модульною, що дозволяє змінювати його функціональність: «Сурогат» може імітувати як неатомную, так і атомний підводний човен. Гранична глибина занурення – 600 метрів.

подводная лодка «Суррогат» / ЦКБ
підводний човен «Сурогат» / ЦКБ “Рубін”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here