В 5-тисячолітніх петроглифах вчені побачили сцену Різдва

0
33

Італійські дослідники виявили в пустелі Сахара наскальні малюнки, що зображують чоловіка і жінку з дитиною, двох тварин, а також зірку на сході. Вченим ця сцена нагадала біблійний сюжет з народженням Ісуса Христа, повідомляє Seeker. Петрогліфи були знайдені в районі, розташованому між долиною Нілу і плато Гилф Кибир. Віком малюнків, згідно з оцінками італійських фахівців, становить близько 5 тис. років. Петрогліфи були виявлені на стелі невеликого притулку.

Малюнки були створені червоно-коричневою вохрою. Петрогліфи були знайдені групою вчених ще в 2005 році, однак тільки зараз про знахідку повідомили широкій публіці.

Сцена виявилася трохи пошкоджена: від породи відколовся шматок з головою жінки. Дитина зображений не поруч з батьками, а трохи вище. Вчені вважають, що це може означати народження або вагітність, оскільки смерть у стародавніх художників того часу, що жили в цьому регіоні, асоціювалася з землею.

Поруч також є зображення лева, голова якого не збереглася, і, можливо, павіана. Дослідники назвали це місце Печерою предків.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here