Вибух знищив ракету-носій Falcon 9

0
77

Під час підготовки до старту ракети-носія Falcon 9 компанії SpaceX на стартовому майданчику на мисі Канаверал стався вибух.

Вибухом знищено сама ракета, а також комунікаційний супутник Amos-6 вартістю 195 млн. доларів, який був створений ізраїльською компанією Israel Aerospace Industries. Вибух стався о 9:07 ранку за місцевим часом під час звичайного перед стартом ракети випробування двигуна першого ступеня.

За словами представників SpaceX, на майданчику в момент вибуху нікого не було, тому ніхто не постраждав.

Супутник Amos-6, створений Israel Aerospace Industries для компанії Spacecom, повинен був замінити знаходиться на орбіті супутник Amos-2, термін служби якого завершується в цьому році. Ресурси нового супутника планувала також використовувати компанія Facebook.

Двоступенева ракета-носій Falcon 9 призначена для виведення супутників і виведення на орбіту космічного вантажівки Dragon. Ракета, висота якої становить 70 метрів, використовують гас в якості пального і рідкий кисень як окиснювач.

До цього моменту лише один запуск Falcon 9 закінчився невдало. У червні 2015 року ракета-носій з кораблем Dragon вибухнула майже відразу після старту.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here