Вингборд випробували в аеродинамічній трубі

0
92

Винахідник Аарон Выпыжинский, заснував власну компанію Wyp Aviation, випробував в аеродинамічній трубі свою розробку – вингборд (WingBoard).

Пристрій нагадує безпілотний літальний апарат, проте на ньому можна літати. Вингборд нагадує вейкборд, який чіпляють за катер. У випадку з вингбордом «дошку» тягне за собою не катер, а літак або вертоліт.

Під час перших випробувань у повітрі вингборд буде прикріплений до вертольоту типу NOTAR. На крилатою дошці можна буде літати зі швидкістю понад 160 км/год.

WingBoard

За словами Аарона Выпыжинского, проведені в аеродинамічній трубі випробування були успішними. Пристрій виявилося стійким і легко керованим.

Вингборд буде прикріплений до літака за допомогою троса. Трос буде роздвоюватися. Один кінець буде приєднаний до літаючої дошці. Другий буде тримати людей на вингборде.

WingBoard

Із-за недостатнього фінансування проекту Wyp Aviation планує провести випробування пристрою в повітрі не раніше 2017 року. Вже в середині 2017 року компанія має намір запустити вингборд в продаж. Вартість пристрою складе 15 тис. -30 тис. доларів.

WingBoard

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here