Xerox представив принтер з можливістю підключення вінчестера

0
70

Компанія Xerox представила новий кольоровий лазерний принтер Phaser 6120, призначений як для невеликих робочих груп, так і для індивідуальних користувачів. Четырехпроходный кольоровий лазерний принтер Phaser 6120 забезпечує друк на різних матеріалах, включаючи папір високої щільності, конверти, наклейки, прозорі плівки.


Xerox представив принтер з можливістю підключення вінчестера

Phaser 6120 представлений в мережній конфігурації (Phaser 6120N) з опціями двосторонньої печатки і додаткового лотка на 500 аркушів, у його стандартну комплектацію включені Postscript 3 і PCL5c/5e/6.

Перевагою пристрою є висока якість кольорового друку в стандартному режимі 600 dpi і в режимі підвищеної якості 2400 dpi на матеріалах різного формату і щільності. Завдяки потужному процесору в 300 МГц швидкість друку складає 5/20 сторінок в хвилину (кольоровий/чорно-білий друк).

Phaser 6120 має відмінну особливість – опціональний жорсткий диск, який дає можливість використання таких функцій як захищена і відкладена друк. Раніше вони були доступні тільки в дорогих апаратах, призначених для використання в корпоративному сегменті.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here