Xoro HTL 2012: новий РК-телевізор

0
100

Представництво Xoro в Росії і країнах СНД оголосило про початок поставок нового ЖК-телевізора Xoro HTL 2012 з діагоналлю 51 див. Завдяки високоякісної матриці (яскравість 450 кд/кв. м, контрастність – 500:1), чутливого ТВ-тюнера та режиму прогресивної розгортки Xoro HTL 2012 відтворює контрастну і чітку картинку з живою передачею кольору. Нова модель оснащена вбудованою акустичною системою потужністю 2х4 Вт і може бути використана в якості комп’ютерного монітора.

Фізичний дозвіл 800х600 пікселів 20-дюймова РК-панелі Xoro HTL 2012 забезпечує високу деталізацію, а висока яскравість і контрастність – насичене зображення з живою передачею кольору. Мінімальний час відгуку матриці 16 мс дозволяє відображати будь-які динамічні сцени без шлейфу і артефактів. Апаратна технологія 3D comb усуває спотворення відео сигналу при режимі черезрядкової розгортки.

Нова модель оснащена повним набором роз’ємів для підключення: VGA і YUV компонентним відео входами з підтримкою прогресивної розгортки, звичними S-Video, SCART та CVBS входами, стерео аудіо вхід (RCA) і виходом на навушники.

Xoro HTL 2012 підтримує мовлення в системах PAL і SECAM, а також відтворює сигнал в системі NTSC із зовнішніх відео джерел. Xoro HTL 2012 підтримує функції телетексту і PIP (картинка в картинці), що унікально на ринку для такої діагоналі.

Для зручності та економії житлового простору передбачено кріплення телевізора до стіни (стандарт VESA 100 мм, купується окремо). Xoro HTL 2012 оснащений вбудованою акустичною системою з двох динаміків потужністю 2х4 Вт з регульованими параметрами тембру і балансу.

Поставки нового ЖК-телевізора Xoro HTL 2012 почнуться в кінці квітня 2006 року. Рекомендована роздрібна ціна – $499-505.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here