Xoro HTL 2605w: новий РК-телевізор

0
85

Компанія MAS Elektronik AG оголосила про початок поставок нового ЖК-телевізора Xoro HTL 2605w з підтримкою сучасного стандарту HD, високим оптичним роздільною здатністю 1280х768 пікселів, малим часом відгуку матриці 12 мс і вбудованим медіаплеєром. Яскравість моделі – 500 кД/кв. м, а контрастність – 500:1.


Xoro HTL 2605w: новий РК-телевізор

Сучасні роз’єми відеовходів, включаючи DVI, VGA і YUV з підтримкою прогресивної розгортки, забезпечують мінімальні втрати якості при підключенні до телевізора декодерів HDTV, цифрових відеомагнітофонів D-VHS, DVD-програвачів, а також дозволяють використовувати телевізор в якості комп’ютерного монітора. Для відтворення стандартного відео сигналу з зовнішніх носіїв можна також використовувати композит (RCA і SCART) і S-Video входи відео Xoro HTL 2605w.

Два вбудованих USB-порту дозволяють підключати до телевізора USB-периферію (ц/камери, USB flash диски, USB HDD диски, пристрої читання карт пам’яті), а також копіювати дані з одного пристрою на інший (при одночасному підключенні). Навігація по меню налаштувань телевізора здійснюється за допомогою екранного меню. Для одночасного перегляду відео з декількох джерел в Xoro HTL 2605w реалізований режим PiP (картинка в картинці).

Особливістю моделі є наявність вбудованого мультимедійного плеєра, який дозволяє відтворювати MPEG-1/2, MP3, MPEG-4, AVI і JPEG файли з зовнішніх USB-носіїв.

Xoro HTL 2605w оснащений вбудованою високоякісної акустичною системою з двох динаміків потужністю 2х7 Вт. Для відтворення звуку телевізор оснащений стандартним 3.5 мм гніздом для підключення навушників.

Поставки нового ЖК-телевізора Xoro HTL 2605w почнуться в лютому 2006 року. Рекомендована роздрібна ціна – $1070-1099.

Джерело: CNews

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here