Xoro HTL 3715w: новий РК-телевізор з двома тюнерами

0
67

Представництво Xoro в Росії і країнах СНД оголосила про початок поставок нового ЖК-телевізора Xoro HTL 3715w з підтримкою сучасного стандарту HD, високим оптичним дозволом матриці (1366х768 пікселів) і двома вбудованими ТВ-тюнерами. Завдяки високоякісної матриці (яскравість – 500 кД/кв. м, контрастність – 550:1) і режиму прогресивної розгортки Xoro HTL 3715w відтворює контрастну і чітку картинку з живою передачею кольору.


Xoro HTL 3715w: новий РК-телевізор з двома тюнерами

Xoro HTL 3715w продовжує популярну хх15 серію. Вона оснащена високоякісною РК-матрицею з роздільною здатністю 1366×768 пікселів і забезпечує підтримку стандарту HDTV-з роздільною здатністю від 480i до 720p ліній по вертикалі. Невеликий час відгуку матриці 16 мс дозволяє відображати будь-які динамічні сцени без шлейфу і артефактів.

Сучасні роз’єми відеовходів, включаючи DVI, VGA і YUV з підтримкою прогресивної розгортки, забезпечують мінімальні втрати якості при підключенні до телевізора декодерів HDTV, цифрових відеомагнітофонів D-VHS, DVD-програвачів, а також дозволяють використовувати телевізор в якості комп’ютерного монітора. Для відтворення відео сигналу Xoro HTL 3715w також оснащений стандартними роз’ємами композитний (RCA і SCART) і S-Video відео входів.

Кут огляду 176 градусів і можливість регулювання положення екрану у вертикальній і горизонтальній площинах зроблять сімейний перегляд програм більш комфортним.

Два вбудованих ТВ тюнера дозволяють одночасно переглядати зображення від декількох відеоджерел в режимах PIP (картинка в картинці), POP (картинка поверх картинки) і PBP (розділення екрану). Для поліпшення зображення, крім кількох попередньо встановлених налаштувань, в Xoro HTL 3215w передбачені регулювання яскравості, контрастності, колірного тону, насиченості кольору, різкості і колірної температури. Функція автоматичного пошуку каналів сумісний з системами кольоровості PAL і SECAM тюнера забезпечує швидкий і надійний пошук всіх телевізійних станцій, у той час як додаткова можливість ручного налаштування ТВ сигналу дозволяє точно налаштувати тюнер для прийому мовлення станцій зі слабким рівнем сигналу. Навігація по меню налаштувань телевізора здійснюється за допомогою зручного екранного меню.

Xoro HTL 3715w оснащений вбудованою високоякісної акустичною системою з двох динаміків потужністю 2х8 Вт. Технології Trusurround і BBE додають додатковий об’єм звукової сцені фільмів і покращують якість звучання на низьких частотах. Для відтворення звуку телевізор оснащений стандартним 3.5 мм гніздом для підключення навушників.

Стильний дизайн і елегантна обробка корпусу лаком доповнюють кращі якості Xoro HTL 3715w, дозволяючи йому прекрасно гармоніювати з будь-яким сучасним інтер’єром, а можливість настінного кріплення панелі забезпечує вибір місця для установки телевізора без будь-яких обмежень.

Поставки Xoro HTL 3715w почнуться в березні 2006 року. Рекомендована роздрібна ціна – $2190 – 2210.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here