Як вибрати корм для собаки і кота?

0
67

Багато власників собак хочуть вибрати один корм для кота, і для собаки. У зв’язку з цим вони часто задаються питанням – чи можна годувати свого вихованця кормом для кота? Їжа для котів і собак має свої відмінності, пов’язані з фізіологічними особливостями тварин. Що необхідно враховувати при виборі раціону для своїх вихованців?Хочу порекомендувати Вам Доставка корма

Відмінності між кормом для собак і котів

Організм собаки і кота має свої фізіологічні особливості, які і призводять до різниці в харчуванні. Чому собаку не можна годувати їжею для кота?
Жирність. Котячий корм має більш високий відсоток жирності, тому вживання собачого корму може погано впливати на роботу печінки собаки.
Рівень глюкози в крові у собак набагато нижче, ніж у котів. Вживання котячого корму може призвести до ожиріння або стати причиною інших проблем з шлунково-кишковим трактом.
Велика кількість білка. Таурин – це необхідна речовина для кішок, брак якого призводить до розвитку серйозних захворювань. Коти повинні отримувати достатню кількість білка в кормі, в той час, як організм собаки синтезує таурин самостійно. Надлишок цієї речовини призводить до розвитку вушних і очних захворювань, появі висипу.

Як вибрати корм?

Вибираючи корм для вихованця, треба керуватись деякими важливими правилами.
І кішки, і собаки повинні харчуватися якісним кормом. Краще всього на організм тварин впливає харчування кормом супер-преміум класу або холистик, так як в цих раціонах дотримані всі необхідні співвідношення білків, жирів і вуглеводів. Якщо Ви вибираєте корм собаці, рекомендують звертати увагу на достатню кількість білків і вуглеводів. Вибираючи корм зі смаком певного інгредієнта (як для собак, так і для котів), переконайтеся, що вихованцеві сподобається його новий раціон. Якщо тварина не любить індичку або кролика, не варто купувати йому корм з цим смаком.
Зверніть увагу на відгуки покупців корму. У них, як правило, докладно розписані всі враження від зміни раціону, тому якщо неякісний корм, Ви зможете убезпечити себе від невдалої покупки. Вибираючи харчування для кота, прочитайте відгуки про котячий корм Фелікс. У своїх коментарях власники описують свої враження від покупки корму, так що Вам буде легше зрозуміти, чи підійде раціон Вашому вихованцеві.
Проконсультуйтеся з ветеринаром. Якщо Ви плануєте покупку, обговоріть це з лікарем. Можливо, він підкаже Вам якісні марки і порадить той раціон, який підходить саме Вашому вихованцеві.
Перевірте, чи подобається корм Вашому улюбленцю. Для того, щоб дізнатися, чи сподобається вихованцеві новий раціон рекомендують купувати невеликі пробники. Не варто брати корм великими мішками, адже у вихованця може виникнути алергія на інгредієнти корму. Бувають випадки, коли вихованцям просто не подобається новий раціон, і вони не хочуть його їсти. У будь-якому випадку, для того, щоб не ризикувати, краще купувати новий корм невеликими порціями.

Вибір корму для собаки або кішки – відповідальне рішення. Не потрібно змішувати собаче і котяче харчування, адже кожен організм кожного вихованця індивідуальна і має свої особливості. Перед тим, як купити корм, ознайомтеся з його складом і відгуками покупців. Це допоможе Вам зробити правильний і остаточний вибір!