Зявилося перше зображення балістичної ракети «Сармат»

0
86

У Мережі з’явилося перше зображення балістичної ракети РС-28 “Сармат”. Зображення було опубліковане на сайті Державного ракетного центру імені Макєєва. У повідомленні говориться, що перспективний ракетний комплекс стратегічного призначення «Сармат» «створюється з метою гарантованого і ефективного виконання завдань ядерного стримування стратегічними силами Росії».

Приступити до розробки «Сармат» «ГРЦ Макєєва» було доручено у відповідності з постановою уряду РФ «ПРО державне оборонне замовлення на 2010 рік і плановий період 2012-2013 роки». У червні 2011 року Міністерством оборони РФ був підписаний державний контракт на виконання дослідно-конструкторських робіт по ракеті «Сармат».

Двоступенева рідинна балістична «Сармат», яка створюється на зміну «Воєводі», повинна бути прийнята на озброєння в кінці 2018 року. Маса корисного навантаження «Сармата» складе 10 т, що більше, ніж на тонну більше маси корисного навантаження «Воєводи». «Сармат» також відрізняється потужним комплексом подолання протиракетної оборони. Як раніше повідомлялося в ЗМІ, випробування балістичної ракети повинні початися в 2017 році.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here